تعطیلی یک روزه موزه ملی انقلاب اسلامی ودفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به اطلاع میرساند به علت تعمیرات زیرساختی و فنی، تالارهای هفتگانه مجموعه در روز چهارشنبه ۲۰تیرماه سال جاری تعطیل می باشد.
همچنین به اطلاع می رساند کلیه بازدیدهای گروهی رزرو شده لغو و می بایست با هماهنگی با معاونت موزه داری به روز دیگری موکول شود.
لازم به ذکر است بنابراعلام قبلی (تا تاریخ ۳۱ مردادماه)، به علت صرفه جویی درمصرف برق تالارهای هفتگانه در طول ایام هفته(شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۱۶ الی ۲۱ (آخرین پذیرش۲۰:۳۰)
سراسرنمای مقاومت در طول ایام هفته از ساعت ۸صبح الی ۱۳(آخرین پذیرش ۱۲)
تالارهای هفتگانه و سراسرنمای مقاومت در روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ (آخرین پذیرش۱۷) و در روز های جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ ( آخرین پذیرش۱۷) پذیرای علاقمندان می باشد.
شایان ذکر است موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران به عنوان قطب فرهنگی شهر تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده‌است.
این موزه با زیربنای۰۰۰ ۲۰۵ متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش‌های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالنهای آمفی تئاتر و سراسرنما مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژیهای دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد.
نشانی: میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *