SabzArticleView

امکانات

MuseumFacilities

مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
Facility Comments

مرکز همایش های بین المللی موزه با ارائه خدمات تخصصی و ایجاد محیطی آرام و مناسب و در بهترین نقطه تهران با هوایی دلپذیر و در کنار بلندترین برج پرچم خاورمیانه و با در اختیار داشتن چندین سالن آمفی تئاتر، اماکن جانبی و برخورداري از نيروهاي متخصص در برپايي رويداد‌هاي ملی و بين‌المللي، که در آن برنامه های فرهنگی و هنری اجرا و برای اهداف متنوع طراحی و احداث شده، این مرکز را به يكي از معدود مراكز برگزاري همایش در کشور با تمركز و محوریت تخصص و تجربه تبديل كرده است و در حال ارائه خدمات برتر به مشتریان خود می باشد .

 

تالار خلیج فارس

سالن همایش خلیج فارس به عنوان سالن اصلی مرکز همایش ها با ظرفیت 440 نفر قابلیت برگزاری همایش ها، کنسرت های موسیقی، اجرای تئاتر، پخش فیلم و برگزاری مراسمات یادواره شهدا گرانقدر را دارد.

این سالن مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات صوتی و تصویری است، امکان پخش فیلم سینما با صدای دالبی، دیجیتال و سوراند است، سیستم صدابرداری حرفه ای با میکسر دیجیتال SOUND CRAFT VI 6 و باندهای LINE ARREY با پوشش یکنواخت صوتي در تمام نقاط سالن، تعبیه 300 فیدر نور با انواع پرژکتورهای نورپردازی، صحنه (سن) با ابعاد 14 در 16 متر و ارتفاع دو برابر قاب صحنه ، نمایشگر (LED) با ابعاد 3 در 5 متر و گوشواره های 5/1 در 3 متر، 18 میله آویز دکور ، برخورداری از پرژکتورها و ادوات نورپردازی و فالو ، یک دستگاه پرده برقی با ابعاد 11 در 14 متر برای نمایش فیلم ، دو دستگاه پرده مخمل کنار رو و بالارو با مکانیزم دیجیتال، یک دستگاه بالابر تجهیزات دکور ، دارای دو اتاق گریم و دو اتاق پرو ، دارای اینترنت وایرلس.

 

تالار هویزه

سالن همایش هویزه با ظرفیت 121 نفر جهت پخش فیلم، کارگاه های آموزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

  • قابلیت پخش فایل های رایانه ای سخنرانان از طریق اتصال لپ تاپ به ویدئوپرژکتور .
  • امکان استفاده از میکروفون بی سیم و با سیم و سیستم میکروفون های تعبیه شده به روی میزها
  • نمایش برنامه های رایانه ای، مجهز به امکانات صوتی، نورپردازی حرفه ای و قابل تنظیم .
  • مجهز به سیستم ویدئو پروژکتور و پرده سینمایی
  • مجهز به اینترنت وایرلس

 

 

تالار آزادگان

سالن همایش آزادگان با ظرفیت 148 نفر دارای طراحی مدرن جهت سمینارها ، نشست های علمی، کارگاه های آموزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

  • قابلیت پخش فایل های رایانه ای سخنرانان از طریق اتصال لپ تاپ به ویدئوپرژکتور .
  • امکان استفاده از میکروفون بی سیم و با سیم و سیستم میکروفون های تعبیه شده به روی میزها
  • نمایش برنامه های رایانه ای ، مجهز به امکانات صوتی ، نورپردازی حرفه ای و قابل تنظیم .
  • مجهز به سیستم ویدئو پروژکتور و پرده برقی نمایش
  • مجهز به اینترنت وایرلس

 

 

 

 

تالار مهران

تالار مهران با ظرفیت 57 نفر جهت ضبط برنامه های تلویزیونی، کارگاه های آموزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

مجهز به نمایشگر (LED)
قابلیت پخش فایل های رایانه ای سخنرانان از طریق اتصال لپ تاپ به نمایشگر
مجهز به اینترنت وایرلس

 

 

 

 

تالار روباز سوسنگرد

 

تالار روباز سوسنگرد با ظرفیت 300 نفر جهت ضبط برنامه های تلویزیونی، اجرای تئاتر و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سالن جلسات قصر شیرین

سالن جلسات قصر شیرین با بهره گیری از امکانات حرفه ای آماده برگزاری جلسات، کارگاه های آموزشی ، نشست های خبری و ... را دارد.

مجهز به نمایشگر 103 اینچی ، 7 دستگاه تلویزیون ال ای دی جهت نمایش فایل های کامپیوتر، میز کنفرانس 48 نفره ، قابلیت ضبط جلسات ، مجهز به اینترنت وایرلس ، دارای اتاق انتظار و ... از جمله امکانات این سالن می باشد.

 

لابی

امکان پذیرایی بصورت ایستاده

امکان برگزاری نمایشگاه

دارای سیستم پیجینگ و موزیک لابی

دارای نمایشگر 2 در 3 جهت پخش اسلاید همایش ها

 

اتاق تشریفات

تعداد دو باب اتاق مبله تشریفات با امکانات کامل، فضای بسیار مناسب برای گفتگو مقامات و میهمانان ویژه مراسمات را فراهم می سازد.

 

پارکینگ اختصاصی

فضای پارکینگ که مختص میهمانان می باشد در موارد خاص با درخواست برگزارکنندگان می توان به عنوان نمایشگاه از آن استفاده نمود.

 

فضای نمایشگاهی

مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارای سه فضای داخلی و خارجی جهت برگزاری نمایشگاه با فضایی مجلل و مفرح را دارا می باشد.

 

سالن های غذاخوری یاس و شقایق

رستوران یاس به عنوان رستوران عمومی و اصلی موزه ملی با ظرفیت 700 نفر و رستوران شقایق به عنوان رستوران ویژه با ظرفیت 80 نفر برای پذیرایی از میهمانان عزیز آماده خدمت رسانی می باشد.

 

User Comment
Complete Data
Text to Identify Refresh CAPTCHA